CleanMaker Hinnakiri

Kõige värskema ja täpsema info auto välipesu pakettide ja muude teenuste kohta leiate meie Hinnakirjast. Erisoovide puhul võtke ühendust meie klienditeenindusega: cleanmaker.eesti@gmail.com

Kere ja velgede eelleotus. Šampooni käsipesu. Kiir kuivatamine mikrokiudrätikuga.

Kere ja velgede eelleotus. Pigi- ja soolaleotus. Šampooni käsipesu. Rattakoobaste pesu, ustevahede pesu. Velgede süvapuhastus (väljast). Kiirvaha. Kuivatamine mikrokiudrätiku ja õhuga. Põrandamattide puhastamine. Rehvide läigestamine.

Kere ja velgede eelleotus. Pigi- ja soolaleotus. Šampooni käsipesu. Rattakoobaste pesu, ustevahede pesu. Täis pigi eemaldamine. Velgede süvapuhastus (väljast). Värvipinna töötlemine spreivahaga. Kuivatamine mikrokiudrätiku ja õhuga.  Klaasipesu väljast. Põrandamattide puhastamine. Rehvide läigestamine.

Kere ja velgede eelleotus. Pigi- ja soolaleotus. Šampooni käsipesu. Rattakoobaste pesu, ustevahede pesu. Täis pigi eemaldamine. Velgede süvapuhastus. Rauasaaste keemiline eemaldamine. Putukajääkide eemaldus. Klaasipesu väljast. Värvipinna töötlemine spreivahaga. Kuivatamine mikrokiudrätiku ja õhuga. Põrandamattide puhastamine. Rehvide läigestamine.

(Kliendi vastutusel)

Salongi puhastamine tolmuimeja. Salongi plastikosade kuivpuhastus. Põrandamattide puhastamine

Salongi ja pagasiruumi puhastamine tolmuimeja ja õhuga. Kõikide salongi ja pagasiruumi pindade märgkoristus. Põrandamattide puhastamine. Kõikide klaaside puhastamine seestpoolt. Suure mustuse ja lemmiklooma karvade eest on lisatasu.

Salongi ja pagasiruumi puhastamine tolmuimeja ja õhuga. Sisustuselementide puhastamine tornaado puhastuspüstoliga. Kõikide salongi ja pagasiruumi pindade märgkoristus. Salongi ja pagasiruumi plastiku puhastamine. Kõikide klaaside puhastamine seestpoolt. Salongi naha puhastus ja nahahooldus .Põrandamattide puhastamine.

Kergpoleerimine, vahatamine, salongi keemiline puhastus, interjööri nahahooldus, mootoripesu (kliendi vastutusel)

Osoneerimine on O3 (osoon) kasutamine kinnises keskkonnas, et eemaldada halvad lõhnad, bakterid, viirused ja hallituse või seene eosed. Tekitame teie auto salongi kinnise keskkonna, tõstame osonaatori sisse ja laseme sellel töötada ca 30 minutit (oleneb haisu tugevusest). Osooni molekulid ebastabiilses ja hävitavad lõhna, bakteri või haigustekitaja rakud kokkupuudel. Tegu on gaasiga, mistõttu pääsevad osooni molekulid sügavale auto ventilatsioonisüsteemi, istme alla, polstrisse ja teistesse kohtadesse, kuhu ise ei pääse aga hais kinnitub. Osoneerimine on parim lahendus ebameeldivate haisude eemaldamiseks ja auto steriliseerimiseks. 

Nano-keraamiline kaitse ANTI-VIHM RYTEX Mega Glass efektiga auto esiklaasile, mis soodustab autoklaasi puhtana püsimisel, säästab aknapesemisvahenditelt ning lisab liiklusele ohutust. Püsib klaasil kuni 9 kuud.

Läike taastamine tähendab värvkatte põhjaliktaastamine, mida tehakse spetsiaalsete pastadega, mis eemaldavad kõige peenemad mikropraod, andes värvkattele sügava läike ja rikkumata seejuures värvkatte struktuuri.

Täielik abrasiivne taastav poleerimine.  Taastava poleerimise põhiprintsiibiks on eemaldada enamik kriime (kuid ainult need, mis ei põhjusta laki kriitilist kulumist); taastada värvitooni erksus ja eemaldada hologrammid.

Katmine kõva vahaga. Kaitseb kuni 4 kuud.  Premium autopesu on hinna sees.

Lisaks valitud pesupaketile. Annab hüdrofoobseid omadusi ja peeglilaadse sära. Kestvus: kuni 3 kuud. Premium autopesu on hinna sees.

Katmine keraamilise vahaga. Kaitseb kuni 12 kuud. Premium autopesu on hinna sees.

Kaitseb kuni 2 aastat. Annab hüdrofoobseid omadusi ja peeglilaadse sära ehk annab värvi sügavuse. Kaitseb värvkatte pleekimist.

CeramicPro 9h kaitseb oksüdatsiooni, teesoolade, UV-kiirte ja muude auto välipinda rikkuvate tegurite eest. 9H jääb pinnale läbipaistev, ei kooru maha ega mõrane ning on vastupidav ka tugevamatele kemikaalide.  Keraamilist katet saab pinnalt eemaldada vaid lihvides. Peale pinna töötlemist 9H-iga, saavutab pind sügava läike ning tolm nii kergelt pinnale, auto püsib kauem puhtam ning seda on kergem hooldada. Keraamiline kate ei lase kriimustusel, putukaplekkidel, linnulägal, teesoladel jm. Kahjustada sõiduki originaalvärvi vaid võtab need endasse.

Rauasaaste keemiline eemaldamine. (kollased täpid)

Organiseerime autopesu terviklahenduse. Korraldame autopesu teile mugaval ajal, ilma et peaksite oma töötajaid pesulasse saatma.

Hinnakirjas kuvatud hinnad kehtivad standard mõõdus sõiduautole. Maasturitele ja mini bussidele kehtivad hinnad on nähtavad meie iseteeninduses.

Küsimuste korral helista meile